sobota, 1 maja 2010

Styl Ali Boratyn.Napiszcie o stylu Ali Boratyn:) 

~Mika;),

   
Droga Miko!
Ala Boratyn to młoda dziewczyna, która próbuje odnieść sukces w show-biznesie. Wcześniej śpiewała w zespole Blog 27, a teraz robi karierę solową. To właśnie ona wykonuje piosenkę, która leci w czołówce serialu TVN pt.: „Majka”.

Styl
Ala wie, że jest nastolatką i top okazuje przez swój ubiór. Nie próbuje się postarzać, ani kreować na kogoś innego. Zarówno, na co dzień jak i na oficjalne gale ubiera się modnie i dziewczęco, chociaż sportowo. Sama wybiera swoje ubrania, dlatego zdarzają jej się wpadki, ale wyciąga z nich wnioski. Jeżeli chodzi o bluzki, najczęściej nosi koszulki na ramiączka w stonowanych kolorach,np. białym, czarnym, granatowym. Zgodnie z modą mają one ciekawe nadruki albo napisy. Piosenkarka preferuje spodnie jeansy, czasami nakłada bojówki. Dziewczyna chyba nie lubi obcasów, bo zarówno na czerwony dywan jak i na sesje zdjęciowe wkłada raczej adidasy lub trampki. Sukienek też raczej nie nosi. Raczej nie można zobaczyć zdjęć, na których Ala w nich jest.Ewentualnie czasem nakłada tuniki.
Dziewczyna orientuje się w trendach, wie, co jest modne w danym   sezonie i do każdego ubioru dobiera chociaż jeden modny element.

Dodatki
Ala Boratyn nie nosi dużej ilości biżuterii. Zdarza się, że ma na sobie dyskretne kolczyki lub 1 czy 2 bransoletki. Jedynym dodatkiem, który nosi regularnie jest pasek. Najczęściej całkiem zwykły, czarny, często skórzany i z mało widoczną klamrą.

Włosy
Dziewczyna od początku swojej kariery nosi półdługie włosy sięgające klatki piersiowej. Są w kolorze ciemnego blondu,proste, czasami faluje końcówki. Kiedyś Ala nosiła grzywkę na bok, którą wkładała za ucho, ale ostatnio zmieniła uczesanie. Ścięła sobie krótką grzywkę,która zbiera mieszane recenzje od internautów.

  
Makijaż
Piosenkarka nie maluje się zbytnio.Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jest młoda, a makijaż bardzo niszczy cerę.Aby wyglądać podobnie, wystarczy nałożyć lekki podkład, usta pomalować bezbarwnym błyszczykiem, a rzęsy delikatnie wytuszować.

   
Styl Ali Boratyn, to po prostu podkreślanie tego, że jest nastolatką. Ubiera się dziewczęco i zwyczajnie, więc każda z nas może wyglądać podobnie. 

Mam nadzieję, że pomogłam, Inka :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x