wtorek, 3 marca 2009

Co jej kupić na urodziny?Chętnie czytam Waszego bloga i widzę, że pomagacie w wielu sprawach.Może mój problem nie jest taki duży, ale jednak jest. Ostatnio mojakoleżanka miała 15. urodziny. Umówiłyśmy się, że prezenty damy jej poferiach. Już od dłuższego czasu myślę co jej kupić i wciąż nie mampomysłu.
Ona jest taką buntowniczką, nie za bardzo jest taka dziewczęca.Dlatego wszelkie kosmetyki odpadają, bo nie używa ( a ma). Myślałam oramce na zdjęcia alboo takim pudełeczku na różne drobiazgi. Myślicie,że mogłoby to być? 
Czekam też na inne propozycje, byle nie za drogie - tak do 25 - 30 zł.

xoxo

KochajKazdegoDnia

  

Kochana!

Sprawa jest prosta, bo w dzisiejszych czasach, gdzie po ulicach chodzi mnóstwo Emo, Punków i innych buntowników w sklepach na co drugiej półce znajdziesz coś w stylu jakim szukasz ;). Ramka i pudełko to świetne pomysły, ale musisz pamiętać, aby nie były zbyt słodkie i kolorowe. A gdzie najłatwiej znaleźć fajny prezent? W internecie! Poszperaj trochę na Allegro, a z pewnością znajdziesz coś fajnego, za niewielką cenę! Mieszkasz w większym mieście, albo w pobliżu? Idź do New Yorker'a, House'a albo Cropp'a tam jest mnóstwo artykułów idealnych dla Twojej koleżanki ;). A jeżeli nie wiesz, gdzie znajdują się te sklepy wejdź na www.zumi.pl - wpisz nazwę sklepu i zobacz do którego miasta masz najbliżej. Oczywiście możesz szukać w każdym innym sklepie, na pewno wybierzesz coś idealnego na prezent. Podam Ci kilka pomysłów:
- piórnik
- plecak lub torebka
- fajny szalik, czapka, rękawiczki
- pasek do spodni lub fajne szelki
- bransoletki lub kolczyki
- płyta ulubionego zespołu
- płyta z ulubionym filmem
- książka młodzieżowa

Oczywiście sama najlepiej wiesz, co Twoja koleżanka lubi i czym się interesuje ;). 

Życzę udanych zakupów,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x