niedziela, 22 listopada 2009

Koleżanki zazdroszczą mi powodzenia u chłopaków

heej . 
a wiec mam przyjaciolki. tylko dowiedzialam sie , ze one ciagle mnie obgaduja. isłyszalam , ze mnie nienawidza , bo mam powodzenie u chlopakow i w ogole .. mowia ,ze zabieram kazdego chlopaka dla siebie , ze z kazdym kręce i flirtuje i wg .. i nawet same mni to mowily. przykro mi sie troche zrobilo , bo to nieprawda ... 
co robic? ; // 


~banan . ; ))

 

Kochana!

Zastanów się... może jesteś po prostu typem flirciary? Może lubisz rozmawiać z chłopakami i mącić im w głowach? Może jesteś bardzo ładna i masz duże powodzenie? Tak czy siak, Twoje "przyjaciółki" są po prostu zazdrosne.
Może chodziło im o jakąś konkretną sytuację? Na przykład jednej z nich podobał się chłopak, z którym Ty zaczęłaś kręcić? Możliwe także, że nawet o tym nie wiedziałaś.

Co robić?

> Porozmawiaj z nimi, wytłumacz, że nie robisz tego specjalnie, taki już masz charakter i czasami po prostu podrywasz chłopaków z przyzwyczajenia. Bo przecież może być i tak ;).

> Poszukaj innych koleżanek, które nie będą zazdrościły Ci na każdym kroku

> Gdy poznacie jakiegoś chłopaka, nie wychodź z powitaniem jako pierwsza, staraj się, aby wszystkie dziewczyny były zaangażowane w Waszą rozmowę.

Myślę jednak, że te dziewczyny są jakie są i nawet jeśli przestaniesz podrywać chłopaków, one znajdą inny powód dla którego będą mogły Cię obgadywać i zazdrościć Ci.
Najlepiej po prostu bądź sobą i rób to co lubisz ;).

Pozdrawiam,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x