piątek, 27 listopada 2009

Nie wiem, czy on też chce odnowić przyjaźń

Hej. 
Mam problem... 
W 4 klasie podstawówki przyjaźniłam się z pewnym chłopakiem, ale niestety w 6 kl. zaczęło się między nami pogarszać. Aktualnie jestem w 2 gimnazjum i chciałabym odnowić naszą przyjaźń. ale nie wiem czy mu o tym powiedzieć gdyż boję się, że on mnie wyśmieje i powie, że to były stare czasy i opowie o tym wszystkim kolegom i cała szkoła się o tym dowie. No i pomyślą sobie że się w nim bujam. Chociaż tak nie jest. po prostu bardzo lubiłam nasze rozmowy. itp. 
P.S. nie mówicie mi że skoro byliśmy przyjaciółmi to powinnam chyba wiedzieć czy mnie wyśmieje czy nie. Bo tego nie wiem.!! 

Pozdrawiam i mam nadzieje na odpowiedz. 
Bardzo mi zależy na waszej pomocy.!! 
Bo nie wiem co mam robić!!! 

~majkax3

 

Droga Majko!

Może warto zaryzykować i odnowić Waszą przyjaźń? Dobrze, że doszłaś do takich wniosków ;). Na pewno warto. Przynajmniej warto spróbować, prawda? Nie gwarantuję, że się uda, ale czasem naprawdę warto zaryzykować, mimo wszystko.
Powinnaś zacząć na samym początku od małych rzeczy. Gdy go spotkasz, powiedz mu "cześć", zagadaj, co u niego. Im częściej i więcej będziesz miała okazję do rozmowy, tym szybciej Wasze kontakty wrócą do dawnego stanu :). Nie bój się tego, że może zachować się w "chamski" sposób i po prostu obrócić wszystko w żart, w dodatku powiedzieć o tym wszystkim kolegom. Myślę, że tak się nie zachowa, musiałby już kompletnie nisko upaść, a na pewno jest fajnym chłopakiem.
Nie gwarantuję jednak niczego, ponieważ jak już wiesz, w okresie dojrzewania bardzo się zmieniamy. Dopóki byliście mali, nie przejmowaliście się niczym i czuliście się dobrze w swoim towarzystwie. Teraz z pewnością wiele się zmieniło i możecie mieć nieco inny stosunek do siebie, niekoniecznie gorszy ;).
Po prostu odważ się i zagadaj do niego! Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać. A raczej odzyskać, wspaniałego przyjaciela.

Pozdrawiam,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x