sobota, 21 listopada 2009

Uroda: Jak rozjaśnić wąsik?

macie świetne rady, więc postanowiłam również zadać pytanko, czy można rozjaśnić tzw wąsik cytryną, a jak tak to taką zwykłą? i jakie są rezultaty i po jakim czasie, z góry dzięki.

~brunetka

Kochana Brunetko!

Moim zdaniem cytryna nie jest dobrym sposobem na rozjaśniania wąsika. Z domowych sposobów zalecam spróbować za to wody utlenionej! Może od razu nie da powalających efektów, ale z czasem powinno pomóc.

Jeśli chodzi o rozjaśnianie, polecam kremy rozjaśniające włoski na twarzy. Po pewnym czasie stosowanie będą one wybielone, co powinno Cię zadowolić. Moim zdaniem najlepszym wyjściem byłaby jednak depilacja i właśnie ją chciałabym Ci polecić.

Możesz depilować wąsik sama, możesz też udać się w tym celu do kosmetyczki. Nie jest to ani drogi, ani długi, ani bolesny, a na pewno o wiele trwalszy niż samodzielne pozbywanie się włosków pensetą lub kremem. Powinnaś rozważyć tę opcję. Oczywiście, możesz nie chcieć rozpoczynać błędnego koła: bo kiedy już zaczniesz depilować, będziesz to musiała robić regularnie. Pamiętaj jednak, iż da to znacznie lepszy efekt niż rozjaśnianie, a Ty poczujesz się bardziej komfortowo. Decyzja należy do Ciebie.
Sally Hansen, Creme Hair Bleach For Face (Wybielacz do włosów na twarzy)
Cena: 30 zł"Rozjaśnia ciemne, niepożądane włosy na twarzy, dopasowując je do koloru cery. Działa łagodnie dzięki zawartości aloesu.
Zestaw zawiera: krem wybielający, aktywator, pojemniczek do mieszania, szpatułkę do nakładania oraz instrukcję."
(wizaz.pl)

Przesyłam uściski!
Megu;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x