czwartek, 11 marca 2010

Dlaczego śmieją się z mojego wyglądu?


Siemka,super blog ja tez mam problem napiszę tutaj .Mianowicie strasznie się ze mnie śmieją.Nie wiem dlaczego :/ z wyglądu i z zachowania.Nie jestem kujonek czy coś.Ubieram się normalnie,nawet modnie i stylowo .No nie wiem na przykład: sztruksy,sweterek,bluzka z nadrukiem,bluzka z długim rękawem,bluzka z WITCH,rurki,trtampki... nie wiem o co im chodzi.O to,że mam ubrania z targu lub z ciuchlandu ?No i co z tego?może mnie nie stać ....?! One wszystkie kupują z tego co słysze w jakiś Plazach,Haendemach,RIserwdach !!Ja naprawdę ich nie rozumiem ,jak mam ciuchy z lumpeksu to się śmieją ... Jedna dziewczyna mówi że włosów nie myję !!A przecież myję co najmniej 2 razy na miesiąc... A no i jedna mi na gwiazdkę,bo wszyscy na gwiazdkę kupują prezenty w klasie to mi kupiła skarpetki :/ to było nie miłe... :( !Proszę powiedzcie co mam robić !!??POMOCY! co mam zrobić,aby mnie polubiły :((!!!! 

~TARGUNIA


Droga Targuniu!

Domyślam się, że właśnie wstępujesz, lub wstąpiłaś w okres dojrzewania. Z pewnością wiele słyszałaś o tym, że w tym czasie powinno się szczególnie o siebie dbać. Częściej się pocimy, przetłuszczają nam się włosy, często pojawia się pierwszy trądzik i inne niedoskonałości skóry. Z pewnością powinnaś kupić porządny szampon i myć włosy wtedy, kiedy są nieświeże lub przetłuszczone. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś, może czas kupić sobie pierwszy dezodorant? Pamiętaj także o codziennej higienie osobistej (np. codzienne mycie zębów, ciała, twarzy). Te rzeczy mogą Ci się wydać mało istotne, ale uwierz mi, nabierają one coraz większej wagi dla Ciebie, ale też dla ludzi z Twojego otoczenia, których (Ciebie pewnie z resztą też) odrzuca nieprzyjemny zapach, przetłuszczone włosy. Jeżeli nie do końca znasz się na kosmetykach i pielęgnacji ciała, proponuję Ci zajrzeć do naszych "kategorii", do działu >URODA<.
Oczywiście wszystko, co napisałam powyżej, to tylko moje domysły, być może dbasz o siebie i niepotrzebne Ci było moje kazanie, ale wiedz, że ludzie zawsze zwracają uwagę na higienę innego człowieka, a jeśli jej brak, po prostu się od niego odsuwają.
Jeżeli chodzi o ubieranie się. Moim zdaniem wcale nie powinnaś przejmować się tym, że ubrania kupujesz w ciucholandach, bo czasami można znaleźć tam naprawdę fajne ubrania. Ja osobiście uważam, że jest to jeden z najgenialniejszych wymysłów ludzkości, zwłaszcza, że ubrań, które tam kupujesz nie będzie miał nikt inny, bo w całym ciucholandzie jest tylko jeden taki egzemplarz. To czyni Cię naprawdę oryginalną ;). 
Co do koleżanek. Po prostu je olej. Nie zwracaj uwagi na ich zaczepki, a przede wszystkim nie pokazuj, że się tym przejmujesz. Bądź sobą i nie zmieniaj się tylko dla nich, ale poszukaj koleżanek, z którymi będziesz mogła miło pogadać, pośmiać się i pobyć razem ;). Z pewnością są takie w Twojej klasie, tylko być może, zaślepiona tymi "dokuczliwymi dziewczynami" nie zauważyłaś ich?

Pozdrawiam,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x