czwartek, 25 listopada 2010

Rozpacz po farbowaniu

Zafarbowałam sobie włosy. Żałuję tego. Czy są jakieś sposoby aby wywabić szybciej farbę z włosów. Proszę o szybką odpowiedz.

~ anclessysKochana Anclessys!

Obawiam się, iż na profesjonalną farbę niewiele możemy poradzić. Jeśli chodzi o szamponetki - owszem, częste mycie, a ponoć także używanie szamponu przeciwłupieżowego, przyspieszają zmywanie się koloru. Farba trwała to farba trwała, bardzo mi przykro, ale musisz poczekać, aż włosy odrosną.
Oczywiście, zalecam udanie się do specjalisty. Fryzjer(ka) obejrzy fryzurę i zobaczy, czy coś można zrobić. Jakimś rozwiązaniem jest także ponowne farbowanie kolorem podobnym do Twojego naturalnego, ja jednak nie bardzo bym się do tego skłaniała - wiadomo, że to niszczy włosy.
Na przyszłość używaj raczej szamponetek. Są o wiele mniej trwałe, bezpieczniejsze, ostrożniejsze. No i zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się na jakąś zmianę - myślę, że to doświadczenie już Cię tego nauczyło :).
Nie załamuj się! Po prostu musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie wiem niczego więcej o Twojej sytuacji i niestety tylko tyle mogę Ci poradzić.

Trzymaj się mocno, pozdrawiam serdecznie!
Megu;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x