niedziela, 22 marca 2009

Nie zaśpiewam jej!


eLo. Mam nadzieję że mi pomożecie.... Miałamprzyjaciółkę Adę z którą wczoraj się pokłóciłam. Prawdopodobnie nigdysię nie pogodzimy bo ja tego nie chcę (!). W tym jest problem że ona wponiedziałek przyniesie cukierki do szkoły bo ma urodziny i wszyscywstaną zaczną śpiewać jej sto lat i pójdą składać życzenia. Pewnie tobędzie na historii bo historię mamy pierwszą. Co ja mam wtedy zrobić?Mam jej śpiewać? Ja jej nie nawidzę! Mamy po 14 lat... Proszę o szybkąodp. Nawet w komentarzu. Kinga.

~Kinga

 

Kochana Kingo!

Rzeczywiście znalazłaś się w dość kłopotliwej sytuacji, ale myślę, że najlepiej będzie, gdy po prostu wstaniesz razem z wszystkimi i zaśpiewasz Adzie "Sto lat". Tak zwyczajnie, bez żadnych scen. Myślę, że nie chciałabyś, aby w dzień Twoich urodzin ktoś nie miał ochoty śpiewać Ci tej piosenki.
A nie pomyślałaś, że dzień urodzin Twojej koleżanki może być okazją do pogodzenia się? Oczywiście nie będę Cię do niczego zmuszać, ale przemyśl to, może warto byłoby utrzymać tę przyjaźń? Nie unoś się dumą i nie mów "nigdy się z nią nie pogodzę" bo nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć. Na pewno możecie sobie jeszcze wszystko wyjaśnić i udawać, że kłótni po prostu nie było ;).

Pozdrawiam,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x