poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Informacja do działu Chłopcy.

Kochane,
Zacznę od tego, że uprzedzałam o swojej nieobecności, dlatego proszę mi nie zarzucać, że sobie bloga olałam, zapomniałam o nim, czy nie wiadomo co jeszcze. Jeśli konieczne jest wyjaśnienie, to dobrze, już się tłumaczę. Potrzebowałam czasu na uporządkowanie własnego życia. Nawet jako autorka działu Chłopcy, mam czasami problemy natury miłosnej. Musiałam te problemy jakoś rozwiązać. Dla zainteresowanych dodam, że już jest wszystko dobrze. Problemy zdrowotne również udało mi się chwilowo zażegnać. No i zdążyłam przez ten miesiąc nieobecności odnowić relację, na której zależało mi najbardziej, relację z Bogiem. Miesiąc mi wystarczył, życie jak na razie mogę uznać z poukładane, wobec tego wracam do was, żeby pomagać wam w waszych problemach.
Ponieważ w moim dziale jest wiele pytań, na które nie zdążyłam odpowiedzieć przed tym lekkim kryzysem w moim życiu, ale jest też trochę pytań, które pojawiły się przez ten miesiąc nieobecności, to prosiłabym o coś, co ułatwi mi pracę. Proszę, aby każda dziewczyna, która dodała swoje pytanie, napisała mi w komentarzu tutaj albo tam, gdzie się pytania zadaje, że ona dalej chce tej odpowiedzi. Jak wiadomo czas mija dość szybko i wiele rzeczy się zmienia. Chcę po prostu uniknąć odpowiadania na problem, którego już nie ma, bo został rozwiązany albo zamienił się w inny. Myślę, że jeden komentarz to nie będzie wielki problem. Z góry dziękuję.
Z gorącymi pozdrowieniami,
Cocalotte.

6 komentarzy:

 1. Nie mogę dodać nowego tematu do rekrutacji, napisałam do siedmiokropki, ale jeśli ktoś z załogi chce mój formularz to pisać na komentarzu w blogu ps. na profilu znajdziecie blogi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no tak na psychologię.

   Usuń
  2. Możesz go ewentualnie wysłać na mój e-mail: lullaby@opoczta.pl

   Usuń
  3. Lullyby dzięki że się mną zainteresowałaś mail wysłany jak by co to kontakt przez mail.

   Usuń
 2. Witam, bardzo chciałabym, abyś odpowiedziała na moje pytanie z 13 czerwca. Z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco :)
  Gabi (18l.)

  OdpowiedzUsuń
 3. chociaż wiem że się nie dostanę bo dostawanie się na około tylko pogorszy sprawę...

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x