wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych świąt!

Nadeszły już święta. Niestety w tym roku bez śniegu. Z tej okazji chciałabym Wam wszystkim życzyć, abyście spędzili je wśród najbliższych. Odrzucili chociaż na ten dzień wszystkie urazy do innych. Pośpiewali kolędy i spróbowali wszystkich potraw, które znajdą się na stole. Mam nadzieję, że pomogliście w przygotowaniach do świąt. Oby nadchodzący rok był jeszcze bardziej lepszy niż poprzedni, aby ewentualne postanowienia noworoczne w końcu dotrwały. Odpoczynku, który pozwoli zregenerować siły na 2014 rok. Hucznego sylwestra, choć pamiętajcie o przyzwoitości ;D. Mam również nadzieję, że jeżeli coś w Waszym życiu się zmieni, to oby na lepsze ;). Nie mogę zapomnieć o życzeniu zdrowia, które nawet o tej porze może zawieść. Może jeszcze tego, aby Święty Mikołaj o Was nie zapomniał. Wesołych świąt! Życzy cała załoga NBS!


4 komentarze:

 1. Dziękuję i NAWZAJEM!!!!


  stała czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 2. "Potrwa które są znalazły się" xD Wybaczamy ten błąd :P

  Dziękuję. A ja życzę NBS, by miały jak najwięcej czasu dla siebie i na prowadzenie bloga, by wszechstronnie się rozwijały, by rok '14 był świetnym rokiem, a sylwester był odlotowy. ;)
  Ktosiek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam jest tylko "są" źle ;D, potrawy dobrze napisałam ;D. Dziękuję, już poprawiam ;p. Również dziękujemy za życzenia ;). Chyba moim postanowieniem jest... cały czas wynajdywać sobie jakiś cel i do niego dążyć, bo jestem za leniwa ;P

   Usuń
 3. modne fryzurki na sylwestra, fajnie by było :) włosy spięte najlepiej!

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x