piątek, 3 stycznia 2014

Garść noworocznych informacji

Witajcie w nowym roku, kochane czytelniczki!
Wiem, że teoretycznie powinna się ta notka pojawić dwa dni temu, ale dopiero wczoraj w nocy wróciłam z wyjazdu. Chciałabym wam życzyć, żeby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni. Jeśli coś sobie planujecie na najbliższe 365 dni, to życzę, żeby się wam to spełniło. Wypełnijcie każdy z tych wielu dni uśmiechem i dobrym humorem. ;)

Ale nie piszę tylko w celu złożenia życzeń, mam też kilka informacji do przekazania dla czytelniczek i dla autorek.
Po pierwsze przypominam, że szukamy autorki do działu MODA. Nawet dość pilnie szukamy, bo pytania się pojawiają, a nie ma na nie kto odpowiadać.
Po drugie z przykrością stwierdzam, że powoli nie radzę sobie z systematycznym odpowiadaniem na pytania we własnym dziale, dlatego potrzebowałabym współautorki do pomocy. Są działy na blogu, które cieszą się większym zainteresowaniem i wtedy jednej osobie ciężko jest to ogarnąć. Ja choć się staram, w najbliższym czasie będę mieć jeszcze mniej czasu, dlatego prośba o pomoc jest trochę pilna.
Po trzecie rozważam wznowienie części działu Chłopcy, jaką był Męski punkt widzenia. Na razie nie mam jednak nikogo, kto mógłby się zająć tą częścią. Jeśli znacie jakiegoś chłopca, który byłby zainteresowany pomaganiem dziewczynom, to może zaproponujcie mu taką "pracę" i popchnijcie do kontaktu ze mną. Jeśli bloga czyta w tym momencie jakiś chłopak (a wiem, że tacy się zdarzają), to również zapraszam do współpracy. Ja sama też będę się starała kogoś poszukać wśród moich znajomych, ale nie wiem z jakim skutkiem.
Po czwarte przypominam, że ciągle szukamy kogoś, kto napisałby czasami coś do naszej Kolumny Kulturalnej. Szukamy również kolejnej autorki do działu Zrób to sama.
Osoby zainteresowane którąś ofertą z powyższych zapraszam do wypełnienia formularzy w Rekrutacji lub do kontaktu ze mną przez maila (krysztalowa.mysz@op.pl) :)

Jeśli zaś chodzi o informacje dla autorek, to proszę, aby KAŻDA autorka odezwała się do mnie na maila lub w inny sposób. Jeśli któraś z was nie zrobi tego przez najbliższy tydzień (do 10.01), to niestety konsekwencje będą mało miłe. Piszę tutaj, ponieważ na forum nie zawsze wchodzicie.

Cocalotte.

3 komentarze:

 1. Ja wysłałam formulaz ds chłopców do ciebie jakis czas tem dzis został opublikowany. Zapraszam autorki do oceniania! (:
  Coffe

  OdpowiedzUsuń
 2. ja z miłą chęcią zgłosiłabym się do odpowiadania na pytania z działu "Moda" ale niestety sama nie mam czasu więc byłoby to bez sensu :( Chyba. że byłaby możliwość w kwietniu czy maju więc z miłą chęcią pomogłabym wam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli do kwietnia czy maja nikt się nie zgłosi, to zapraszam. ;)

   Usuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x