wtorek, 5 sierpnia 2014

Jak mu pokazać, że mi się podoba?

Droga załogo Nbs. Chciała bym żebyście napisały dwa lub jeden poradniki. Pierwszy dla dziewczyn - Jak odczytać zamiaru chłopców i jak pokazać im że nam się podobają. I taki sam lecz dla chłopaków. Jeśli da się owe zrobić będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję. - Rihanna

Droga Rihanno!
My dziewczyny rzadko okazujemy zainteresowanie wprost. Siedząc spokojnie i nie patrząc w jego stronę, nie dając mu sygnałów, chłopak, mimo że możesz mu się podobać, da sobie spokój, bo pomyśli, że on Cię w ogóle nie interesuje.
Błędem jaki najczęściej popełniają dziewczyny jest wysyłanie sprzecznych sygnałów, np.:
* celowe udawanie niedostępnej
* unikanie kontaktu wzrokowego
* wycofywanie się z miejsca, w którym pojawił się obiekt westchnień
* odpowiadanie półgębkiem
* unikanie kontaktu "cielesnego"
Aby dać facetowi sygnał, że Ci się podoba wcale nie trzeba się napracować. Jest szereg znaków, które pomogą Ci przełamać lody. Te najpopularniejsze z nich wypisałam poniżej, zapraszam.

Kontakt wzrokowy
Jest to jeden z najprostszych sposobów na uwodzenie bez mówienia przy tym ani słowa. Pamiętaj jednak, że zbyt dużo kontaktu wzrokowego może wystraszyć, więc musisz być subtelna. Po prostu popatrz na niego o kilka sekund dłużej, niż zrobiłabyś to normalnie: spójrz na niego i poczekaj, aż on również zacznie na Ciebie patrzyć. Utrzymuj to spojrzenie przez kilka chwil i delikatnie się uśmiechnij.
Poświęć mu uwagę
Niektórzy panowie lubią dużo mówić. Głównie o sobie. Nie zawsze jest to ciekawe, ale jeśli Ci na nim zależy, wysłuchaj jego historii, może nawet pochwal. Kiedy on mówi, przechyl lekko głowę na jedną stronę, i słuchaj uważnie. To sprawi, że będziesz wyglądała na zainteresowaną tym, co on ma do powiedzenia. Dawaj mu się wypowiadać do końca i wychwytuj jak mówi o czymś, co jest dla niego ważne. Nie kryj się z własnym zdaniem, z Waszej pogawędki może wywiązać się ciekawa dyskusja. W trakcie rozmowy warto powtarzać jego imię, ale nie oznacza to, że masz go nadużywać. Np. przy powitaniu do zwykłego "cześć" dodaj "cześć Michał". Jeśli subtelnie przemycisz jego imię, poczuje się ważny. Staraj się utrzymywać kontakt wzrokowy(chociaż częściowo). Lepiej nie pisać SMS-ów w jego obecności, bo pomyśli, że jego towarzystwo Cię nudzi.
Uśmiech
"Uśmiechnęła się do mnie - o serce ratunku! Bowiem cóż to jest uśmiech? To pół pocałunku!" pisał Kornel Makuszyński. Kogo Ty sama byś wybrała, chłopaka z wiecznie spuszczoną głową i ponurą miną, czy tego uśmiechniętego, pewnego siebie? Jedno jest pewne, chłopcy od razu zauważają uśmiechnięte, radosne dziewczyny. Dzięki temu będziesz wyglądać na przyjacielską i otwartą. Dodam, że uśmiech to najlepszy makijaż kobiety :). Postaraj się mieć pewność, że chłopak nie będzie miał wątpliwości, że uśmiechasz się właśnie do niego.
Dotyk
Wiele dziewczyn w trakcie rozmowy zachowuje dystans i na dzień dobry mówi cześć, unikając dotyku. Jest to błąd, jeśli chcesz dać facetowi do zrozumienia, że Ci się podoba. W trakcie rozmowy dotknij jego ramienia, zahaczaj swoją nogą o jego nogę, zdejmij "niedoskonałości" z jego ubrania, np. nitkę, nawet jeśli żadnej nitki tam nie ma. Delikatnie muśnij jego rękę, gdy będziesz się z nim mijać np. na korytarzu. Taki niezobowiązujący kontakt fizyczny może pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana. Wyczuj odpowiedni moment, by nie zrobić tego zbyt nachalnie. Dotyk powinien być subtelny.
Drocz się z nim
Żartuj z nim! Flirtowanie powinno być zabawą! Poczucie humoru jest jedną z najatrakcyjniejszych cech osobowości. Pozwól sobie na śmieszne historie, dowcipy lub na zabawne komentarze do tego co on mówi. Czasami podokuczaj mu delikatnie. Śmiej się z np. z tego, że ma okruszki dookoła ust, załóż mu kaptur na głowę. On na pewno będzie się chciał odwdzięczyć jakąś miłą docinką. To ułatwi sprawę, jeśli pokażesz mu, że nie masz wysokiego mniemania o sobie i czasami lubisz się ponabijać. Jeśli już utrzymujesz z nim kontakt pisząc SMS-y, pisz czasami z podtekstem.
Zadbaj o siebie
Jest wiele dziewcząt, które nie uznają makijażu. Ale czasami warto delikatnie się pomalować lub inaczej uczesać. Inny wygląd to coś, co pomoże mu  zwrócic na Ciebie uwagę. Jeśli masz zadbane włosy, w trakcie rozmowy możesz je spiąć w kucyka lub rozpuścić. Takim sposobem zaakcentujesz ten atut. Upewnij się, że paznokcie u rąk i u stóp są w dobrym stanie. Pamiętaj o schludnym, zadbanym wyglądzie. Banalne, ale chłopcy lubią, gdy dziewczyna wygląda jak dziewczyna.
Makijaż, ciuchy, perfumy to nie wszystko, ważne jest też odpowiednie zachowanie. Uważaj przy tym, żeby nie popaść w przesadę i sztuczność.

Co najważniejsze, miej z tego radość. Pamiętaj, że facet nigdy sam się nie domyśli, że Ci się podoba, jeśli nie zrobisz wszystkiego, aby dać mu to do zrozumienia.

Pytałaś, jak odczytać zamiary chłopców więc odsyłam Cię tutaj:
http://nasze-babskie-sprawy.blogspot.com/2013/09/jak-podrywaja-chopcy.html
Buziaki, Alyssa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x