środa, 20 sierpnia 2014

Miksowanie eleganckiego stylu z luzackimi ubraniami

Ogłoszenie : Heavy na polyvore.com - klik - większość zestawów do notek będę tworzyła właśnie tutaj.
WSZYSTKIE ZESTAWY W TEJ NOTCE SĄ MOJEGO AUTORSTWA I POCHODZĄ ZE STRONY POLYVORE.COM

*

Ostatnio dostałam dwie prośby o to, jak miksować styl elegancki do casualowych stylizacji ze sportowymi elementami, dlatego połączyłam te 2 pytania w jedną notkę i OTO JEST! :)
                       
                        


Hej! Mogłybyście podpowiedzieć jak połączyć luźny styl z eleganckim?
Coco.


We wrześniu idę do nowej szkoły i chciałabym zrobić na ludziach dobre pierwsze wrażenie swoim wyglądem. Mogłabyś podać kilka przykładowych stylizacji? Lubię łączyć styl sportowy z eleganckim. Byłabym wdzięczna :)
MartaKochane dziewczyny,
na początek pragnę odesłać Martę do notek, które pisałam niedawno:

Nowy rok szkolny - nowy styl 1
Nowy rok szkolny - nowy styl 2

W drugiej notce na końcu znajdują się zestawy znalezione w Internecie. Myślę, że jest to duża porcja inspiracji. Zestawy wybierałam tak, by każda dziewczyna mogła znaleźć coś dla siebie. Jednakże to dopiero tutaj, w tej notce umieszczę zestawy, które łączą ze sobą eleganckie elementy ze sportowym stylem. Zapraszam do czytania ;)


W łączeniu różnych stylów najważniejsza jest równowaga - chodzi o to, by nie uzyskać wrażenia, że założyło się przypadkowe rzeczy. Dlatego polecam łączenie stylów w sprawdzony sposób.

Pierwszy z nich polega na tym, by ubrania przeplatały się. Wiem, że nie brzmi to zbyt jasno dlatego już wyjaśniam. Powiedzmy, że zakładamy (patrząc od dołu) buty, spodnie, bluzkę, okrycie wierzchnie i jakieś dodatki. Przeplatanie się polega na tym, że co drugi element w tej kolejności jest w jednym stylu, pozostałe w drugim, a dodatki w dowolnym (tak by pasowały).Drugim sposobem jest bazowanie na neutralnych ubraniach.
Wybieramy ubranie-bazę, które pasuje do każdego stylu (np. granatowe rurki bez przetarć) i do nich proporcjonalnie wybieramy resztę stylizacji np. 2 elementy sportowe (lub casualowe) i 2 elementy eleganckie.Ostatnim sposobem jest polecenie w odważne stylizacje. Albowiem amatorzy i takich się znajdą, dla przykładu umieszczam poniżej przykładowe stylizacje ;)


Życzę udanego miksowania i słonecznych ostatnich dni wakacji ;)
Heavy

1 komentarz:

  1. Wiem, że nie powinnam tu tego pisać tylko w psychologi (tam też to umieściłam), ale potrzebuję szybkiej reakcji!
    Piszę z baaardzo ważnym problemem. Od jakiegoś czasu obserwuję pewnego bloga. Dziś zaglądam tam i widzę post, w którym dziewczyna mówi, że popełni samobójstwo! Co robić? Boję się, że naprawdę sobie coś zrobi, a ma tylko 17 lat, to taki super moment w życiu!
    Obserwatorka
    To adres bloga: blog16-latki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x