sobota, 13 grudnia 2014

Idol z YT

Witaj!
Jak pewnie każdy mam swojego idola. Nie jest to jednak piosenkarz czy aktor. Moim idolem jest pewien youtuber. Ostatnio podał swój adres i można coś do niego wysłać. List-standard , ale chciałabym coś do niego dołączyć. Zrobiłam już kopertę z wycinek z gazet. Jednak jeśli chodzi o "dodatek" to nie mam zupełnie pomysłu. Jest to dziewczyna . Nie chce wysyłać kosmetyków , kolczyków czy innej biżuterii.
Proszę Cię bardzo o pomoc!! Liczę na dużo fajnych pomysłów!
/Pozdrawiam MilkShake.Droga MilkShake!
Ostatnio rynek YouTube'a stał się bardzo popularny. Młodzi ludzie znaleźli nam miejsce do pokazywania siebie - tak jak my na blogu. Dlatego z wielką przyjemnością piszę tę notkę. Mam nadzieję, ze podsunę Ci parę pomysłów.

1.  Rysunek:
Standardowo, rysunek autora kanału, być może jakiejś sceny z opublikowanego filmu itd. Tutaj masz pole do popisu. Być może karykatura bądź obraz stworzony komputerowo, dlaczego by nie!?2. Prezent:
Tutaj może być jakiś element z filmiku, może ubrania albo coś co lubi. Na jednym z kanałów pewien mężczyzna zjadł kawałek masła - od fanów dostał to:


Przyznacie, że to oryginalny prezent. Można stworzyć ludzika z gry bądź jakiś kosmetyk, jeżeli to kanał w tym temacie. Kolejny przykład, ze wyobraźnia nie zna granic!

3. Filmik:
Skoro Twój idol robi filmiki weź z niego przykład i nagraj coś dla niego? Może najpopularniejszą scenę w komicznym wydaniu, albo widok jak Twój rodzic ogląda w ukryciu film Twojego idola i was zszokowanych, że lubicie to samo pomimo różnicy pokoleń. Kolejny raz mnóstwo możliwości.

4. Koszulki:
Wielu autorów posiada własne sklepy odzieżowe, możesz zamówić u nich koszulkę czy czapkę i zrobić szalone zdjęcia z tym. Np. koszulka TegoPanaZYT w parku, szkole, szpitalu itd. Pokazać mu, że jest popularny. 

5. Spotkanie
Jest forum bądź czat lub też inna możliwość skontaktowania się z innymi fanami - możecie razem coś wymyślić, zaśpiewać czołówkę tego kanału, stworzyć scenkę itd.

Parę pomysłów Ci podałam, mam nadzieję, że na coś Cię naprowadziłam. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej - dlatego daj ponieść się wyobraźni! Piszę to zdanie bardzo często ale dział Zrób to Sama właśnie na tej idei się opiera!
Pozdrawiam,
Miosza.

1 komentarz:

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x