niedziela, 29 listopada 2015

Niespodzianka!

Witajcie!
Już nadeszło to później z poprzedniej notki. Dalej dowiecie się wszystkiego na temat zaplanowanej dla Was niespodzianki. Co prawda, troszkę zależy również od Was. Wszystko więc po kolei.

5 grudnia od godziny 19 będziecie mogły z nami pogadać. O wszystkim. Będziecie mogły zadawać nam pytania związane z nami, naszą pracą, naszymi działami (nie mogą to być jednak konsultacje!). Chętnie również poznamy Wasze zdanie o nas oraz blogu, Wasze propozycje i uwagi. Nie zdziwcie się również, jak my będziemy zadawać pytania Wam :). Takie wydarzenie ma za zadanie pozwolić nam poznać się nawzajem. Wbrew pozorom jesteśmy dość ciekawe, kto czyta naszego bloga. Chciałybyśmy również przybliżyć Wam nasze osoby. Co o tym myślicie?

Teraz zadanie dla Was - musicie zdecydować, gdzie się spotkamy. Propozycje macie trzy:
 • Shoutbox - dostępny na forum lub blogu
 • Grupowa konwersacja GG
 • Strona webczat


Wszystkie mają swoje wady i zalety. Zastanówcie się, co najbardziej by Wam odpowiadało. Kiedy się zdecydujecie - zagłosujcie w ankiecie w kolumnie obok. Termin ważności ankiety upływa w czwartek 3 grudnia.

Jeśli macie jakieś uwagi/propozycje/pytania piszcie w komentarzu.
Pozdrawiam!
Lullaby


obrazek: tumblr.com

4 komentarze:

 1. I to uczucie gdy wygrywa GG ,a ty nie masz konta ;')

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe... założenie trudne nie jest :). Czasochłonne również nie. Cóż, mi się z kolei podobała wersja z webczatem, bo mam taki fajny program do niego i ogólnie najmniej lagów by chyba było, no ale cóż ;p.

   Usuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x