środa, 23 grudnia 2015

Ankieta/PrzestojeHej!
Szybciutka notka z działu tych ,,Organizacyjnych".
Niedługo ferie! Co w związku z tym? Feriowe serie notek! Nasz Mistrz Ankiet (Shana :D) przygotowała dla Was ankietę. Troszkę różni się ona od tych blogowych. Zachęcam do odpowiadania! Ankieta <klik>

Podsumowanie dotychczasowych ankiet: bardzo mnie cieszy, że podoba Wam się (w większości) nowa szata graficzna bloga. 
W przypadku współautorstwa: najwięcej odpowiedzi dostała opcja ,,nie wiem, czy sobie poradzę". Nie było jednak żadnej odpowiedzi: ,,nie zostałam przyjęta". Może więc warto spróbować? Ocenianie formularza nie polega tylko na wypisaniu trzech ,,tak" lub trzech ,,nie". Staramy się podejść do niego krytycznym okiem i wypisać, co jest w nim fajne, a co należałoby poprawić. Przystępując na okres próbny wiesz, czego oczekujemy (dłuższych notek, więcej porad, więcej przykładów, więcej organizacji, albo nic ;) ). Może się okazać, że naszym zdaniem jak najbardziej się nadajesz.
W sprawie czasu - możliwe jest podjęcie się współpracy na pół etatu. Nie trzeba wtedy pisać notek regularnie. W tej chwili trzy autorki z tego korzystają (Cocalotte, Miosza, Lullaby). Nie jest jednak tak, że nie robi się nic. Oczekuje się, że notki będą jednak pisane.

Troszkę tłumaczenia w sprawie przestojów:

Psychologia - potrzebujemy autorki. Miosza przeszła na pół etatu i postara się pisać notki, jednak im szybciej kogoś znajdziemy, tym lepiej. Zachęcam do wypełniania formularza!

Chłopcy - tutaj również nie zaszkodziłoby, gdyby któraś z Was chciała podjąć się zadania odpowiedzi na pytania w tym dziale. Formularz znajduje się na foum NBS.

Moda - bez zmian. Zapraszam do wypełniania formularzu.

Raz jeszcze przypominam o ankiecie. W końcu wszystko dla Was ;)
Ankieta <klik>

Pozdrawiam cieplutko!
Lullaby

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x