sobota, 5 grudnia 2015

Jak wygląda NBS od wewnątrz?

Hej!
Czy zastanawiałyście się kiedyś, jak NBS wygląda w środku? Czy jest coś, czego może nie widzicie? Właściwie to jest tego dość sporo, ale myślę, że układ szablonu nie za bardzo Was interesuje. Może już bardziej statystyka (od maja 2010) - co o tym myślicie?
Ogólnie wyświetleń na ten czas mamy: 532,130 w tym w ostatnim miesiącu: 13 114
i 2475 komentarzy.
Postów zostało opublikowanych 1867.

Najpopularniejsze posty:


Odbiorcy:


Słowa kluczowe:
Najpopularniejszy dział:


Myślę, że najpopularniejszy dział: Chłopcy, nie jest zaskoczeniem. A jak w innych kwestiach? Czy jest coś, co Was zdziwiło? Dla mnie, osobiście, są to odbiorcy. Fakt, że blog jest wyświetlany również w innych krajach, jest bardzo podbudowujący .

Forum również ma się troszkę inaczej, niż wy je widzicie. Zawiera kilka dodatkowych działów, z czego na uwagę najbardziej zasługują: Chaosik oraz Blogowe Sprawy.

Pierwszy z tych dwóch działów pełni funkcję integracyjną. Znajdują się tam tematy m.in: Poznajmy się; Muzyka czy Nasze problemy.

Drugi z nich dotyczy spraw blogowych. Kilka tematów: Kontakty; Pomysły na nowe działy; Pomysły na poradniki. Znajdują się również tak krótkie informacje jak np. ta dotycząca zmian w Regulaminie.

Forum zawiera również Shoutboxa.


Notka jest dodatkiem do mikołajkowej niespodzianki. Mam nadzieję, że Wam się spodobała i dowiedziałyście się czegoś nowego o blogu.

Pozdrawiam!
Lullaby

6 komentarzy:

 1. Mnie zdziwiło, że mój dział jest przed modą. O.o

  OdpowiedzUsuń
 2. Kenia? Innych krajów to jeszcze można by się jakoś spodziewać, ale Kenia? ... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Telepatia działa dalej- tak właśnie dzisiaj myślałam o tym czy widzicie wyświetlenia bloga, ale nawet nie sądziłam, że macie dostęp do tak szczegółowych danych
  Lipcowianka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasza telepatia najlepsza! Tylko administratorki mają dostęp do statystyk, więc pomyślała, że może inni też chcieliby pooglądać ^.^

   Usuń
  2. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć
   Lipcowianka

   Usuń
 4. Dodało mi się pod złym postem, więc przerzucam własny komentarz tutaj, że mnie podbudował fakt, na który nie zwróciłam uwagi wcześniej, że dwie z pięciu najchętniej czytanych postów napisałam osobiście. Nie żebym się chwaliła, ale to miłe widzieć, że coś, nad czym spędziłam dużo czasu spotyka się z tak wielkim zainteresowaniem. :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x