poniedziałek, 2 maja 2016

Informacje dotyczące działów


Witajcie!
Jak Wam mija weekendzik majowy? Grille już pochowane czy czekają dopiero na swoją kolej? Mam nadzieję, że tak czy inaczej, odpoczywacie sobie w najlepsze.

Można było zauważyć na blogu mały zastój. Tak, wmawiam sobie, że jest mały. Nadszedł więc ten czas, aby po organizować kilka spraw. Do rzeczy zatem. 


Działy: Chłopcy, Psychologia oraz Moda zostają zamknięte. Tymczasowo. Pierwszy z nich ma aktualnie sporo pytań i nie ma sensu zbierać ich więcej. Kolejne dwa nie mają autorek - nie ma więc kto odpowiadać na znajdujące się już tam pytania. Działy zostaną odblokowane, jak tylko pojawią się odpowiedzi na wszystkie pytania.

Aktualny stan załogi możecie sprawdzić w okienku obok (Jeep). W Informacjach sprawdzicie, kogo potrzebujemy. Niestety, ludźmi wielozadaniowymi aż w tak wielkim stopniu nie jesteśmy i każde z nas ma tylko jeden dział pod swoją opieką. Dlatego ucieszymy się z każdej nowej osoby chętnej pomóc :).

Pozdrawiam!
Lullaby

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Lullaby jak będziesz miała chwilę wejdź na GG mam dla ciebie propozycję ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym być autorką, ale myślę, że nie jestem jeszcze gotowa. Wciąż bardziej potrzebuję rad, niż mogę je dawać. W każdym razie, powodzenia w szukaniu autorek :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x