wtorek, 24 lutego 2009

Potrzebna mi koleżanka


Mam 2 przyjaciółki. 
Obydwie są spoko tylko.... 
Jeżeli nie zrobisz coś po jej myśli obrazi się a za nia pójdzie ta 2. Nic nie mogę zrobić. 
NIe ma u mnie w klasie fajnych dziewczyn. Reszta to: 
3- niepełnosprawne 
2 ( moje) +1 ja 
4-skłócone. Nie odzywamy się... Nawet nie mam zamiaru ich przepraszać 
i 2 modnisie 
4- palące i pijące,.,,, 

Nie ma do kogo się odezwać... Masakra nie chce być uzależniona od moich "przyjaciółek" 

Pomóżcie. Tylko nie piszcie o przeciwstawianiu się jej ponieważ będę sama siedziała w szkole i w domu. No zostali chłopcy z którymi mam nie najgorszy kontakt, ale potrzebna mi koleżanka :( Pomocy Jestem w 2 gim 
  
~Payyyyyya 15

  

Kochana!

Nie podoba mi się, że dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Jeżeli przyjaciółki obrażą się na Ciebie i jesteś w 100% pewna, że nic złego nie zrobiłaś, po prostu też się na nie obraź, po paru dniach zacznie im Ciebie brakować i same podejdą żeby zagadać. Samotność nie jest taka zła, na pewno nie taka kilkudniowa. Masz czas żeby wszystko sobie spokojnie przemyśleć, robisz to co Ci się podoba. 
Jednak jeśli uznasz, że nie masz ochoty na dalsze kontakty z tymi koleżankami, zainteresuj się innymi. Napisałaś, że są dziewczyny niepełnosprawne, podejrzewam, że fizycznie. A wiesz, że mogą to być wspaniałe koleżanki z którymi miło się rozmawia? Zagadaj czasem do nich na przerwie, zapytaj co u nich słychać, to samo z innymi. Przecież jeżeli nie będziesz chciała pić lub być "modnisią", to nie musisz tego robić. Nie trzeba upodabniać się do otoczenia. Będziesz miała okazję wszystkich lepiej poznać i będziesz wiedziała, kto jest godny Twojej uwagi, a kto nie. 
Dobrym rozwiązaniem jest także koleżeństwo lub przyjaźń z chłopakami (chociaż ja już nie wierzę w przyjaźń damsko-męską ;P).
Naprawdę masz z kim porozmawiać, wystarczy chcieć.

Powodzenia, 
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x