środa, 25 listopada 2009

Chciałabym się modnie ubierać


Kochane ! pomóżcie mi. 
Otóż mam 14 lat i niestety mieszkam w małym miasteczku, nie jest to wieś,ale fajnych sklepów i galerii handlowych z ubraniami,to u nas niestety brakuje.Do większego miasta mam jakieś 35 km, większość moich szkolnych koleżanek jeździ tam i kupuje sobie niezłe markowe ubrania. 
A ja muszę niestety zadowalać się tym co kupi mi mama na targu :( 
Gadałam z nią o tym,ale ona twierdzi,ze po co wydawać wg.niej "astronomiczne" sumy na jakieś bluzki, spodnie jak można to kupić na targu u nas za połowę mniej i jeszcze,że niby są lepszej jakości.Chciałabym w końcu ubierac się jakoś modnie,ale po prostu ona mi nie pozwala..!! Gdy patrzę na koleżanki bardzo im zazdroszczę,bo ślicznie wyglądają a ja jak jakaś zwyczajna szara mysz :( 
Kochane pomózcie mi...:*:* proszę was o radę...jak mam jej przemówić do rozumu,że nie mam 5 lat i mogę decydować sama za siebie w koncu!! 

~Magda14

Droga Magdo!
Przykro mi, ale po części Twoja mama ma naprawdę rację. Nie musisz ubierać się za niewiadomo jaką kasę, by wyglądać świetnie. Nie dziwię się jej, że nie chce, żebyś zachowywała się jak tamte panny. Zastanów się! Jakim ludziom, którzy mają naprawdę ciekawą osobowość, zaimponują modne ubrania i ten cały 'look'? Wiadomo, że każdy chce wyglądać ślicznie, dlatego postaraj się mamie na spokojnie wytłumaczyć, że chciałąbyś wybierać sobie sama ubrania. Każdy z nas powinien być sobą i nie dać się poddać bezrozumnie modzie! Nie wiem nic, o Waszej sytuacji pieniężnej, dlatego trudno jest mi się wypowiedzieć. Jeśli naprawdę tak bardzo chcesz być ubrana w modne ciuchy, to nie musisz wydawać na nie fortuny. Możesz umówić się z koleżankami na taki wspólny wyjazd, ale nie wtedy, gdy są same początki kolekcjii (ceny są kosmiczne!) Naprawdę warto trochę poczekać, gdy będą już przeceny, a wtedy z pewnością znajdziesz 'perełki' po przestępnej cenie :). Oczywiście pogadaj z mamą i udowodnij jej, że być modnie ubranym wcale nie oznacza próżniacta :)
Pozdrawiam, Cykcyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x