sobota, 14 listopada 2009

Nie chcą mnie puścić do niego na Sylwestra!


 kochane! 
a więc tak. 
w wakacje poznałam pewnego chłopaka ... od razu sie w nim zakochałam ,a po tym jak dowiedziałam się ,że będę chodziła do tego gimnazjum co on ,tak się jarałam ,że szok :D ale mniejsza z tym. zaczęliśmy ze sobą pisać. okazało się ,że Piotrek jest zuperłnie inny niż inni chłopacy ... jest taki bardziej spokojny ,wrażliwy i strasznie romantyczny ,gra na gitarze ,chodzi do kościoła ,na spacer i wg ,ale przeklinać też potrafi i inne takie. słucha metalu i wg :D 
ale problem jest taki ,że P. zaprosił mnie do siebie do domu na sylwestra. oprócz mnie będzie jeszcze jego 5 kolegów ,których całkiem dobrze znam ,z jedym nawet bawiłam się jak byłam mała w piaskownicy. P. jest też taki ,że nie pije ,tzn ,pije ,bardzo razdko i tylko np. jedno piwo ,a nie tak ,żeby się upić. ;/ i mama się dowiedziała ,że on ma 16 lat (ja mam 13 :d) i nie chce nie do niego puścić ,bo mówi ,że niewiadomo co mi zrobi i wg. a on powiedział ,że nie liczy na nic więcej niż pocałunki ,że on mnie rozumie ,jestem młodsza ,i wg ,że nawet nie miał TEGO na myśli :) Jak wytłumaczyć mamie ,że on jest inny ,że nic mi nie zrobi i będzie ok ,i do tego ,jak ją przekonać ,żebym mogła do niego pójść? 

~vanilka

Kochana!
Zastanów się jeszcze raz i postaw się na miejscu swojej mamy! Ten chłopak jest od Ciebie starszy, a Twoja mam go nie zna! Zastanów się, co ty byś myślała na jej miejscu. Masz córkę, która chce iść do swojego chłopaka na sylwestra. Na dodatek będzie tam jedyną dziewczyną, a on jest od niej starszy. I co myślisz? Nie okłamuj się, że z pewnością pozwoliłabyś swojemu dziecku na takie spędzenie tego wieczoru. Na jej miejscu myślałabyś tak, jak ona: "Wykluczone, nie zgadzam się!" To wszystko wynika z obawy o Ciebie. Dość dziwnie się teraz czujesz, prawda? Ty masz swoje przekonanie, a ona swoje. Takie już życie- rodzice zawsze boją się o swoje pociechy. Może obawy Twojej mamy wynikają z tego, że nie znasz P. długo? Teraz pewnie myślisz, że wiesz o nim wszystko, ale czy napeno tak jest? Jeśli jesteś pewna swojej decyzji- pogadaj z mamą. Możesz jej przedstawić chłopaka, dzięki czemu będzie mogła go poznać. Tak wiem, że to będize trudne i może nawet niezręczne, ale nie ma innej rady. Jak Twoja mama ma się do niego przekonać, jeśli go nigdy nie spotkała? Życzę powodzenia i wiem, że sobie poradzisz!
Pozdrawiam, Cykcyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x