czwartek, 24 grudnia 2009

Opadające piersi i za duże brodawki

Co zrobic, zeby piersi nie opadały?? mimo ze nosze stanik, one opadaja i sa straszne. A poza tym mam duze brodawki ;(

~ UItyllinaDroga Ultyllino!

Postanowiłam, zgodnie z Twoim pytaniem, podzielić odpowiedź na dwie części.

Opadające piersi:

W Twoim przypadku nie widzę innej możliwości niż pamiętanie o prawdiłowej postawie ciała i ćwiczenia. Za wcześnie dla Ciebie na kremy ujędrniające i rożnorakie zabiegi czy masaże. Dlatego, po pierwsze, nie garb się, ale chodź i siadaj wyprostowana, ściągając łopatki. To powinno pomóc zatrzymać dalsze opadanie Twojego biustu.
Jeśli chodzi o ćwiczenia, umieszczam tu sporo jak na mój gust pozycji i życzę powodzenia ze stosowaniem ich ;).

"Ćwiczenie I – pompki
Możemy je robić w wersji „męskiej” lub „kobiecej”. Przyjmujemy pozycję klasycznych pompek z podporem na dłonie rozstawione na odległość ramion, w przypadku „kobiecych” pompek opieramy także kolana o podłogę, zmniejszając tym sposobem obciążenie. Wykonujemy na początek 5-6 pompek i dziennie zwiększamy o 1. Pamiętajmy o zachowaniu linii prostej pleców i kończyn dolnych podczas ćwiczeń.

Ćwiczenie II – „motylek”
To ćwiczenie można wykonywać z 0,5-3 kg hantlami lub bez. Kończyny górne unosimy na wysokość ramion, łącząc przed twarzą przedramiona. Następnie oddalamy od siebie powstałą „konstrukcję” do momentu uzyskania kąta półpełnego przez ramiona. Powtarzamy 10 razy, w rękach można dodatkowo trzymać hantle.

Ćwiczenie III – dociskanie nadgarstków
Stoimy lub siedzimy po turecku z prostymi plecami, układamy prawą nasadę nadgarstka na lewej i dociskamy je wzajemnie. Docisk powinien trwać około 6 sekund. Ćwiczenie powtarzamy 10 razy.

Ćwiczenie IV – mini wyciskanie
Kładziemy się na ławeczce, opuszczamy nogi i opieramy je o podłoże. Unosimy sam gryf 15 razy, zginając kończyny górne w stawach łokciowych. Gryf damski waży 15 kg, męski 20 kg. Możemy założyć dodatkowe obciążniki 1-, 2-, 2,5-, 5-kilogramowe.

Ćwiczenie V – z hantelkami
Kładziemy się na ławeczce tak jak w ćwiczeniu nr IV. Do każdej ręki bierzemy hantel 0,5-3 kg. Prostujemy kończyny górne przed sobą, odwracając je do siebie stroną wewnętrzną. Następnie oddalamy kończyny od siebie, zginając je w łokciach do momentu gdy łokcie znajdą się trochę poniżej ławeczki, po czym z powrotem wyciągamy je przed siebie. Ćwiczenie powtarzamy 15 razy.

Ćwiczenie VI – z taśmą elastyczną
Chwytamy taśmę tak, aby pomiędzy dłońmi była odległość ramion. Wyciągamy ręce z taśmą przed siebie i z całych sił każda ręka ciągnie taśmę w swoją stronę równocześnie. Powtarzamy 20 razy.

Ćwiczenie VII – „wyrzuty”
Stajemy w lekkim rozkroku, uginamy kończyny górne w stawach łokciowych i unosimy na poziom ramion. Wykonujemy trzy ruchy „wyrzucające” łokcie do tyłu, z tym że w trzecim prostujemy łokcie. Powtarzamy 10 razy."

(we-dwoje.pl)


Aby uzyskać efekt jędrnych piersi pamiętaj również o właściwym odżywianiu. Jedz racjonalnie, aby zapobiec gwałtownego schudnięciu czy przytyciu. Pozbądź się więc złych nawyków i zacznij zdrowo się odżywiać! (przepis na taki styl życia znajdziesz w naszych Kategoriach).

No i na koniec - odpowiedni stanik. Źle dobrany może zdeformować Twoje piersi. Być może kupujesz np. o rozmiar za duży? Nigdy nie kupuj w ciemno, wybieraj się na zakupy wraz z pewnością doświadczoną mamą bądź starszą siostrą, a w razie zagwozdki - poproś o radę ekspedientkę.

Duże brodawki.
Cóż, taka już Twoja uroda i myślę, że nie jest to nic złego :). Nie mogę nic na to poradzić.To Ty powinnaś zmienić nastawienie: takie już Twój urok i już :D.

Pozdrawiam serdecznie!
Megu;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x