poniedziałek, 1 marca 2010

Czy my zachowujemy się jak lesbijki?

Mam problem, który dotyczy przyjaciółki. Znamy się od sześciu lat, jesteśmy ze sobą szczere i lubimy gadać ze sobą, umawiamy się na zakupy, ogólnie jest między nami bardzo fajnie. Ostatnio zwierzyła mi się, że kręcą ją dziewczyny. Trochę się tego boi, jednak siedzi na czasie dla les i z nimi rozmawia, wchodzi na tego typu strony. Ostatnio, gdy gadałyśmy na różne tematy, tak jak zawsze na łóżku u niej czy u mnie, zaczęła się dziwnie zachowywać, tzn. patrzyła się na mnie dziwnie i ogólnie... nie wiem jak to opisać. Nagle przybliżyła się do mnie. Usiadła mi na kolanach, po czym zaczęła dotykać mnie po piersiach i całować. Ja wiem, że powinnam z nią porozmawiać skoro tego nie chce. Ale problem polega na tym, że ja się nie broniłam i nawet odwzajemniałam jej pocałunki. Po prostu jakbym w ogóle zapomniała o wszystkim i też zaczęłam ją dotykać, całować... Teraz spotykamy się i robimy to samo, bo nie mogę bez tego wytrzymać. Na jej widok czuję jakieś podniecenie. Pomóżcie!  

~Ellea

 

Droga Elleo!

Słyszałam, że prawie każda dziewczyna, ma swój okres czasu, w którym zaczynają fascynować ją kobiety. Często, wydaje jej się, że jest lesbijką, ale po pewnym czasie wszystko samo przechodzi i na nowo zaczyna interesować się chłopakami ;). Nie mówię, że wszyscy tak mają, ale na pewno większość. Może to jest właśnie ten chwilowy czas w życiu Twoim i Twojej przyjaciółki?
Możliwe jest, że po prostu chcecie doznać czegoś nowego i to jest właśnie to. Ale tak samo możliwe jest, że jesteście homoseksualistkami i z pewnością to też jest normalne. Czyli po prostu kto co lubi ^^.
Powinnaś się po prostu poważnie zastanowić, czy chcesz dalej to robić. Jeżeli sprawia Ci to przyjemność i nie robisz tego wbrew sobie, nie ma przeszkód. Jeżeli natomiast chcesz z tym skończyć, masz wyrzuty sumienia, czujesz się głupio i wiesz, że nie jest to droga, którą chcesz podążać, powinnaś zaprzestać.
Gdy zdecydujesz się na rezygnację z tego typu doznań, umów się z przyjaciółką gdzieś poza domem, żeby Was nie kusiło ^^. Porozmawiaj z nią i powiedz, że w pełni akceptujesz to, że jest lesbijką (bo chyba tak jest?), ale przeproś ją i powiedz, że po prostu dłużej tak nie możesz, najlepiej po prostu wyjaśnij jej dlaczego i jak się z tym czujesz. Poproś ją, abyście pozostały przyjaciółkami i o to, żeby było po prostu tak jak kiedyś. Po tym wydarzeniu dobrze byłoby, gdybyście przez jakiś czas spotykały się gdzieś poza domem (zaproponuj spacer, zakupy, kino), będzie to pewnego typu "odwyk", abyście znowu nie zaczęły robić tego co przedtem. Po pewnym czasie (sama będziesz wiedziała kiedy) będziesz czuła się już pewna i na nowo będziecie mogły rozmawiać u Ciebie lub u niej w domu bez całowania się.
Decyzja oczywiście należy do Ciebie, bo sama najlepiej wiesz, co chciałabyś robić, a czego nie ;). Dlatego radzę Ci porządnie wszystko przemyśleć, abyś nie żałowała swoich decyzji.

Trzymam kciuki,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x