piątek, 15 października 2010

Niesforna grzywka

Dziewczyny proszę was o szybką pomoc...otóż ostatnio zrobiłam sobie grzywkę. Niestety rano jest ona po wywijana na wszystkie możliwe strony świata ;/. Muszę ją codziennie prostować, ale ja nie chce tego robić, bo moje włosy stają się coraz bardziej suche. Wygładzających kosmetyków raczej nie zakupię bo takie porządne kosztują ok. 50 zł , a obecnie nie jestem przy kasie ;). Co zrobić by doprowadzić rano grzywkę do porządku bez niszczenia jej ? Z góry dziękuje za odpowiedź :). Pozdrawiam! ~Zakłopotana''


 

Droga Nastolatko!


Domyślam się, że Twoje włosy są falowane lub kręcone z czego wynikł ten problem. Masz rację,że prostownica bardzo niszczy włosy, ale co do odżywek to całkowicie się nie zgadzam. Są doskonałe odżywki, których cena ni przekracza 20 zł. Możesz zakupić szampon wygładzający. Rodzice muszą Ci zapewnić takie rzeczy :) Co do odżywek polecam:
 
- Panete - bez spłukiwania cena: ok 9zł
- Glis Kur - spray- cena: ok 15zł
- Glis Kur- ze spłukiwaniem - cena: ok 10 zł
- Nivea- ze spłukiwaniem - cena: ok 9 zł
- Nivea- balsam- cena: ok 17 zł

Osobiście polecam Paneten i Glis Kur. Szampony z tej firmy są równie dobre i niedrogie. Przy korzystaniu z jednej z wybranej serii możesz spokojnie ją prostować.

Kolejna możliwość.Taki mój wymysł ^.^ Możesz kupić duży wałek*(zazwyczaj występują w czteropaku) i zawijać grzywkę. Powstanie jedynie fala od dołu. Włosy zawiną się wewnątrz :)
 
Istnieje możliwość,że będziesz przypinała grzywkę dopóki nie odrośnie. Wiem,że wymaga to dużo poświęcenia.

* wałek na,który nakręca się włosy ^^

 


Tiny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x