sobota, 9 października 2010

Organizujemy Halloween

Halloween (tak, to tępione przez księży święto pogańskie ;] ) Zbliża się xD 
Już nie mogę się doczekać, kiedy i w tym roku wyprawimy imprezę >.< 
Macie może jakieś ciekawe pomysły odnośnie tego dnia? 
Propozycje na zabawy, zajęcia... 
PS. Przebieranki za straszne stwory, muzyka, konkursy z jabłkami, oglądanie hororów, urządzenie bufetu w odpowiednim halloweenowym stylu, a także odpowiedni wystrój to norma ;] 

Nie jestem pewna czy przyda się ta informacja, ale mamy po 16 lat (1 lic. XD ) 


~X

  

Kochana!

Wcale Wam się nie dziwię, bo sama uwielbiam obchodzić to święto (i uważam je za jedno z najfajniejszych ;)), ale zawsze żałuję, że nie obchodzimy go tak jak w innych krajach :(. Niestety, nie zmienimy tego z dnia na dzień, jednak mam nadzieję, że za jakieś 10, 15 lat nikogo już nie zdziwią stroje upiorów i straszenie w halloween ;).
Sama nie wiem, jakie pomysły mogę Ci jeszcze podrzucić. Wygląda na to, że wszystko już wiesz ;p. Skoro w tamtym roku też urządzaliście taką imprezę i było fajnie, warto to powtórzyć, zrobić podobnie ;). Jednak podam listę ze sprawami, które trzeba z pewnością wkluczyć w listę zadań ;).

1. Stroje.
Jedna z najfajniejszych halloween'owych spraw ;p. Strojów szukaj w wypożyczalniach, supermarketach i odzieżowych sklepach. Jednak najlepsze będą stroje, które zrobisz sama ;). Poszukaj trochę po szmateksach, poprzerabiaj swoje stare ubrania, z których już wyrosłaś, albo nie są Ci potrzebne. A na swojej imprezie możesz urządzić konkurs na najfajniejszy strój! Kabaretki, poszarpane t-shirty, mocny makijaż pasują do tego klimatu.

2. Muzyka.
Poszukaj w internecie mrocznej, przerażającej muzyki. Do listy utworów możesz także dołączyć rocka, może metal? ;> Jest też w Internecie wiele motywów muzycznych z horrorów, które możecie nagrać na płytę - wprowadzą straszny nastrój.

3. Zabawy.
> konkurs na najładniejszą dynię
> na nitce powieś jabłko i przywiąż gdzieś wysoko, następnie zawiąż komuś ręce i każ zjeść ;p
> mumia (przygotuj kilka rolek papieru toaletowego, poproś, aby ludzie dobrali się w pary, zabawa polega na tym, że jedna osoba jest mumią, a druga ma za zadanie owinąć ją w papier ;p, wygrywa drużyna, która pierwsza zawinie swoją "mumię")
> kalambury
> "Cukierek albo psikus", czyli przechadzanie się po domach sąsiadów w poszukiwaniu słodyczy ;p, jednak uważajcie, ponieważ nie wszyscy mogą być przygotowani na tę okoliczność i nie wszyscy tolerują takie zwyczaje, dlatego starajcie się wybierać takich sąsiadów, którzy nie zrobią Wam awantury
> wróżby z kart

4. Jedzenie i picie.
Tutaj liczy się tylko i wyłącznie Wasza twórczość ;p. Mogą to być ciasteczka w kształcie duszków, pajączki z owoców i inne smakołyki, na które przepisy znajdziesz z pewnością w internecie ;). Smacznego!

5. Wystrój.
Jak sama pisałaś, jest to po prostu norma ;p. Ozdoby znajdziesz w sklepach internetowych, supermarketach i sklepach budowlano - wykończeniowych, albo możesz zrobić je sama lub z przyjaciółmi ;) Liczy się mroczny klimat - wykorzystaj świece zapachowe, trochę brokatu tu i tam, motyw pajęczyny, czy dynie.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam, zwłaszcza, że z tego co wiem, wszystko jest dla Ciebie jasne i nawet bez mojej pomocy jesteś w stanie zorganizować wspaniałą, halloween'ową imprezę ;).

Miłej zabawy,
Crazy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x