niedziela, 14 listopada 2010

Jak pomóc przyjaciółce, która zakochała się bez wzajemności?


Witajcie!
Mamproblem z przyjaciółką - beznadziejnie zakochała się w chłopku, który się niąnie interesuje, a ponadto podoba mu się inna dziewczyna. Moja przyjaciółka razmówi, że nie będzie się nim już przejmować, że to definitywny koniec i wybijego sobie z głowy, ale jeśli chłopak nawet tylko trochę odwróci głowę w jejstronę to ona już sobie robi nadzieje. Jak mam jej go wybić z głowy?
~Niewiedząca,
  
DrogaNiewiedząca!
 Myślę, że tutaj niewiele masz do powiedzenia.Twoja przyjaciółka sama musi się uporać z tym problemem, bo nikt inny nie możetego za nią zrobić. To naprawdę trudne i nie idzie ot tak wybić sobie kogoś zgłowy. Dlatego bądź cierpliwa i daj jej czas.
 Spróbuj z nią porozmawiać. Tak delikatnie,żeby jej nie zranić. Powiedz, że to nie ma sensu, że jest wielu innych chłopcówna świecie, a ten akurat nie zwraca na nią uwagi. Zdeklaruj się, że będzieszdla niej podporą, i że zawsze może się wypłakać na Twoim ramieniu. Musiwiedzieć, że jest ktoś na kim może polegać.
 Wyciągaj ją często z domu. Chodźcie razem doróżnych ciekawych miejsc. Po prostu zapełniaj jej czas, żeby nie musiała o nimmyśleć. Pamiętaj, że nie możesz być natrętna! Musisz ją wyczuć i zachowaćumiar.
 Przedstaw jej paru swoich kolegów. A nóżnawiąże z jakimś lepszy kontakt, zapomni o tamtym i zainteresuje się nowym?
 Tę opcję powinnyście razem obgadać. Spróbujciejakoś zagadać do chłopaka, w którym zakochała się Twoja przyjaciółka. Możeakurat jakoś się uda i zaczną ze sobą rozmawiać. Pokazujcie się w miejscach, wktórych on bywa. Niech udowodni, że jej zależy. Jednak jeśli wiesz, że na 100%nic z tego nie będzie, oszczędź jej cierpień i odpuśćcie to sobie. Po prostumusisz być pewna, że plan się powiedzie. Niepotrzebnie może się tylkoośmieszyć. Jak mówiłam dobrze przemyśl to wyjście, bo ono na pewno da jejnadzieję, a jeśli coś pójdzie nie tak, będzie jej o wiele trudniej siępozbierać.
 Nie zapominaj, że w tych sprawach musisz byćbardzo delikatna. Po prostu daj czas swojej przyjaciółce, bo ona sama musi ztego wyjść. Nie zmuszaj jej do niczego i bądź wyrozumiała. Pozdrawiam,
 Margaret

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x