piątek, 3 grudnia 2010

Ćwiczenia na krzywe nogi.


Dziewczyny, moim problemem są krzywe nogi. Wiem jak je maskować - spódnica w kolanko, szersze spodnie... Ale już nie chcę! Jestem szczupła i czasem mam ochotę na mini, ale wstydzę się ją założyć ze względu na moje nogi - typowe "iksy"! Czy istnieją jakieś sposoby, ćwiczenia, żeby stały się prostsze??;( proszę o pomoc!! 
~Sonka

Droga Sonko!

Problemem, który nurtuje wiele kobiet są tzw. „krzywe nogi”. Bardzo trudno wpłynąć na ich kształt, jednak w wyniku stosowania odpowiednich ćwiczeń można nieco ukryć nieprawidłowe ustawienie nóg. 

Ćwiczenia na nogi szpotawe (O):

1. Usiądź na krześle, pomiędzy kolana włóż woreczek do ćwiczeń (możesz go sama uszyć z grubszego materiału, a następnie wypełnić grochem, piaskiem lub ryżem), po czym staraj się prostować nogi, utrzymując cały czas woreczek.
2. Usiądź na podłożu, nogi wyprostuj, po czym unieś je do góry. Staraj się cały czas trzymać kolana złączone. 

Ćwiczenia na nogi koślawe (X):

1. Usiądź po turecku, a następnie wstań z tej pozycji z nogami skrzyżowanymi. 
2. Stań prosto, na podłożu wyznacz linię prostą, następnie wykonaj marsz ze skrzyżowaniem nóg.

Wykonywanie regularnego wysiłku fizycznego w dużym stopniu wpłynie na ładne ukształtowanie, ujędrnienie, a także zmniejszenie tkanki tłuszczowej w okolicach nóg. Możemy wspomóc ten proces za pomocą masaży szorstką rękawicą i wklepywania preparatów ujędrniających czy antycellulitowych.

Pozdrawiam, Anitt
Anitt (17:00)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x