poniedziałek, 28 marca 2011

Chcę do niego wrócić, ale on ma inną.

Ok. 9 miesięcy temu byłam z chłopakiem, ale potem się jakoś popsuło wszystko i zerwaliśmy. od kilku miesięcy znowu zaczeliśmy ze sobą pisać sms'y, takie przyjacielskie no wiecie. (; myślałam, że on znowu chce ze mną być, ale ostatnio się dowiedziałam tzn. widziałam że ma dziewczynę. nadal ze sobą piszemy. bardzo bym chciała być ponownie z nim, ale to chyba niemożliwe, bo on stara się być raczej stały związek i z tego co wiem zawsze dziewczyna z nim zrywa, a nie on. nie wiem, pisać z nim nadal mając nadzieję, że jakoś z nią zerwie? czy przestać z nim pisać, starać się zapomnieć. tak szczerze to nigdy go nie przestałam kochać. pomóżcie.

p.s : on jest ode mnie 4 lata straszy. czy wogóle taki związek ma sens. ? co o tym sądzicie. ?

Załamana.
 
 

Kochana Załamana,Napisałaś, że myślałaś, że on znowu chce z Tobą być. Szkoda, że nie napisałaś z czego to wywnioskowałaś... No ale ok. Ma dziewczynę, więc pewnie jest szczęśliwy. A Ty chcesz z nim być... Hm. Zastanów się, czy dla osiągnięcia go jesteś wstanie mu to szczęście zabrać. Szczerze - wątpię.
Dlatego poczekaj na razie. Zbliż się do niego, spraw by poczuł, że jesteś nim zainteresowana. Uważaj jednak, aby tamta dziewczyna nie cierpiała, bo chyba nie chcesz budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu ?

Druga sprawa, wiek...
Chłopacy są średnio 2,3 lata w rozwoju umysłowym za nami, także wydaje mi się, że chłopak 4,5 lat starszy jest odpowiedni. To jednak moje zdanie i nie zdziwię się, gdy ktoś się go uczepi. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że starsi są mądrzejsi i lepiej się z nimi da dogadać ;)
Trzymam kciuki ; **
Rebell <33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x