wtorek, 29 marca 2011

Młodszy, znaczy, że gorszy?

Witam Was drogie dziewczyny ;-). Świetnie, że wracacie. Piszę do Was, ponieważ mam problem (jak każda z nas z resztą). No tak. Oczywiście chodzi o chłopców, a raczej o jednego. Mam 14 lat (piszę, bo a nóż się przyda ). Skrócę trochę ten problem, bo bym chyba do jutra tego nie napisała. Otóż cholernie się zauroczyłam w chłopaku rok młodszym ode mnie. Trwa to już od 10 miesięcy (O.o). Od samego początku roku zaczął się na mnie gapić i uśmiechać. Wiem, że ma mój numer gg, ja też mam jego, ale wiem, że jest nieśmiały i On się pierwszy nie odważy. Hm. tylko, że ja też nie. Jest zawsze blisko. Jesteśmy tymi tzw. punkami i ostatnio na koncercie byliśmy oczywiście w pogo ( dla nie wiedzących: dziki taniec polegający na skakaniu w górę i obijaniu się o siebie, charakteryzujący subkulturę punków ;) ). Nie było dużo ludzi więc za bardzo nie było o kogo się obijać. No więc ten Pan non stop na mnie wpadał "przypadkowo". Jego kolega też wziął w tym udział, bo było definitywnie widać, że pcha Go na mnie. Ja tu tak piszę i piszę i żadnego pytania jeszcze nie zadałam. Czy ja mu się podobam? Jak mam do Niego zagadać? Boję się, że gdy podejdę, zacznie się śmiać... Pomóżcie mi, bardzo Was proszę! Pozdrawiam :*
Ala.
 
 

Kochana Alo.Cóż mogę Ci powiedzieć. Chłopak ewidentnie się w Tobie zauroczył ;) Odwzajemnia Twoje uczucia, także weź się do roboty. Im prędzej tym lepiej. Jak masz do niego zagadać ? Pytanie ! ^^ Zapytaj kiedy wybiera się na kolejny koncert, czy też, czy pożyczy Ci jakąś płytę jakiegoś wykonawcy ;)
Na pewno Cię nie wyśmieje, bo też mu się podobasz. Ucieszy się, że to w końcu Ty zrobiłaś ten najtrudniejszy pierwszy krok.
Pozdrawiam ;**
Rebell <33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x