czwartek, 10 marca 2011

Nastoletni styl Ariany Grande

Proszę opiszcie styl Ariany Grande ;) Pozdrawiam! ;p

~Kate

 
Kate, mój post będzie niezwykle krótki. Mogłabym go zamknąć jednym zdaniem: „Ubiera się jak typowa nastolatka”, ale ponieważ nie ma jeszcze tej osoby w Kategoriach, postaram się nieco rozwinąć. Pierwszą i zasadniczą rzeczą, która zwraca ogromną uwagę w wyglądzie Ariany, są włosy. Ona jest gwiazdą, może sobie pozwolić na szaleństwa, ale ty (jeżeli przykładowo planujesz farbowanie lub już jesteś ruda) powinnaś uważać, by nie stać się zbyt wulgarnie wyzywającą.
No dobrze, to teraz konkrety.
a) rurki, które zapewne posiadasz. Jeansowe lub materiałowe.
b) kolorowe koszulki z nadrukiem. Jeżeli jesteś ruda lub planujesz być, unikaj odcieni czerwieni. „Zleje się” z włosami.
c) kolorowe bluzy z kapturem, rozpinane lub wciągane przez głowę. Szybki patent na narzucenie czegoś na ramiona, gdy planujesz wyjście i jest chłodno lub szykuje się ognisko. Zasada taka sama, jak w przypadku koszulki.
d) krótkie, dziewczęce sukienki obcięte pod biustem, gładkie lub w drobny, kwiatowy deseń. Nawet jeżeli jesteś tęższą osobą, taki krój ukrywa wszystkie niedoskonałości. Nosząc taką sukienkę, Araiana często zapina w talii lub pod biustem szeroki pasek. Tutaj uwaga, niby krąży opinia, że takie zagranie podkreśla talię, której nie ma, ale radzę uważać i wcześniej skonsultować kreację z lustrem, bo mimo pozornej uniwersalności, nie na każdej dziewczynie ten pasek leży dobrze.
  
 
  
[wspomniana klasyka... Tutaj Mała Czarna]

Prócz tego legginsy, trampki, shorty, buty na obcasie, paski, kamizelki i wszystkie inne rzeczy, które większość z nas trzyma w swojej szafie :) Mimo że Ariana Grande stała się gwiazdą, wciąż pozostała dziewczyną i to się jej przecież bardzo ceni! Jedna rzecz, którą zauważyłam, unika ciemnych kolorów. Owszem, gdy sytuacja wymaga eleganckiej kreacji, pokaże się w ciemnej (czarnej, granatowej lub szarej) kreacji, ale na co dzień wybiera energetyczne i bardzo barwne stroje, dlatego polecam zapoznanie się ze stylem FLUO (klik) W sezonie letnim łączenie kolorów pozornie do siebie nie pasujących, jest bardzo modne. Polecam eksperymentowanie! A jeżeli sądzisz, że nie jesteś gotowa na zestawianie niebieskiego z żółtym, trzymaj się barw stojących obok siebie w palecie.
Powodzenia i przepraszam, że naprawdę tak mało byłam w stanie napisać… 
Poza tym, internet nie dysponuje zbyt dużą ilością zdjęć Ariany.

Pozdrawiam,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x