niedziela, 3 kwietnia 2011

Czy jestem zakochana?

Hmm...Mam taki głupi problem, ale ... Raz kozie śmierć. Jak rozpoznać, że jest się w kimś zakochanym? Lub zauroczonym? To strasznie trudne, a ja nie wiem...Jeśli nie będziecie mogły udzielić odpowiedzi - rozumiem. Ale bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. PS. MEGA się cieszę, że postanowiłyście kontynuować bloga. Wiele dziewczyn zawdzięcza Wam dużo. A nowy look bloga - booski!~rOsSaNa


 
Rossano!
Żaden problem nie jest głupi ;). Twoje pytanie ma wiele odpowiedzi i każda dziewczyna myśli coś innego na ten temat. Ja napiszę to co zauważam u siebie i koleżanek:

 serce Ciągłe myśli, gadanie na JEGO temat - nie musisz opowiadać komuś o tym, że się w kimś
zakochałaś, po prostu o tym myślisz, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy

 serce Zachowanie - gdy jest obok "troszkę" lub "bardziej" wariujesz. Nie jest to złe, po prostu czujesz się zakłopotana, szczęśliwa, radosna (jednocześnie)

 serce Tzw. motylki w brzuchu - coś Ci się tam kręci, "lata". Jakby wszystkie wnętrzności skakały z radości.

 serce Uśmiech - częściej się uśmiechasz, lub wręcz przeciwnie, stajesz się markotna i spuszcza się z ciebie cała energia (w przypadku nieszczęśliwej miłości)

 serce Rysunki - w zeszycie, na kartce, na ręce, gdziekolwiek - u każdej zakochanej dziewczyny można znaleźć jakieś serduszka, napisy KC i inne.

 serce Nadwrażliwość - ktoś wspomni jego imię? Od razu biegniesz za tym kimś wzrokiem, słuchasz uważnie jakiejś ploteczki na jego temat.

 serce Nie możesz się nim nacieszyć - ciągle na niego patrzysz. Jak z nim rozmawiasz ciągniesz temat w nieskończoność tylko aby jeszcze z nim pomówić.

 serce Rozkojarzenie - nie słuchasz gdy ktoś do Ciebie mówi, robisz głupie rzeczy (wkładasz chleb do szafki na buty itp.)

PAMIĘTAJ, JEŚLI NIE ZAUWAŻYŁAŚ TEGO U SIEBIE - NIE PRZEJMUJ SIĘ! JAK NAPISAŁAM NA POCZĄTKU, KAŻDA DZIEWCZYNA PRZEŻYWA TO INACZEJ!

Mam nadzieję, że pomogłam^^ Jeśli ktoś na coś jeszcze wpadnie, niech napisze w komentarzu. Edytuję, dodam.

Em-94

1 komentarz:

  1. Ja np. chciałam jeść barszcz widelcem... xD

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x