piątek, 21 maja 2010

Źle ścięta grzywka

Siemka jestem Laura, zostałam przyjęta na okres próbny. Będę odpowiadała na wasze pytania związane z urodą jeżeli zgodzicie się żebym to kontynuowała.

Mam problem. Wystopniowałam ostatnio włosy.Na długość ramion. Grzywkę mam prostą na całe czoło i do niej jest problem. W żadnej fryzurce nie wyglądam dobrze. Bardzo żałuje że ścięłam grzywkę, Jak długo rośnie grzywka, i ile centymetrów na jaki czas? P.S Dacie kilka ładnie ułożonych zdjęć z takimi fryzurkami? (włosy do pasa, wystopniowane, prosta grzywka na czoło).
~blada
Droga Blada,
 Grzywka rośnie około 1,5cm na 2 tygodnie. Jest pełno fryzur do takiej grzywki. Można np. zrobić kucyka a później nałożyć żel lub wosk żeby włosy nie stały a grzywkę zostawić, lub pokręcić włosy i wyprostować samą grzywkę. Jest wiele sposobów na poprawienie grzywki, jeżeli ci się bardzo nie podoba spinaj ją do tyłu lub zrób sobie przedziałkę i będziesz miała grzywkę na bok.
Oto kilka fryzurek:
Mischa Barton jest taka urzekająca! Modelka i aktorka nie popełnia faux pas jeśli chodzi o własną urodę. Jej fryzury to zazwyczaj kolejny strzał w dziesiątkę
Wystarczy ułożenie palcami.
Mimo problemów w życiu osobistym Reese Witherspoon wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek wcześniej! Grzywka dodaje jej dziewczęcego uroku i świeżości
To nie jest typowa prosta grzywka, ale można takie coś zrobić z twojej prostej.
Fryzury długie, Fryzury grzywki 
Prosta grzywka i lekkie fale.
 Mocne loki.
 Kok i grzyweczka.
Spięta do tyłu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x