poniedziałek, 18 stycznia 2016

Ferie zimowe IWitajcie!
Dzisiaj rozpoczyna się pierwszy termin ferii zimowych. Do 29 stycznia wolne od szkoły ma aż pięć województw (kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie). Skoro zaczynają się ferie, my zaczynamy serię notek! Pamiętacie jeszcze ankietę dotyczącą tej serii? Jeśli brałyście w niej udział, możecie mniej więcej zgadnąć, o czym będą notki. Starałyśmy się spełnić Wasze oczekiwania, jednak nie każdą propozycję udało nam się zrealizować. Dodałyśmy za to również coś od siebie.

Akcja jest na prawdę zakrojona na wysoką skalę. Notki będą pojawiały się codziennie lub co drugi dzień. W Informacjach będziecie mogły sprawdzić, kiedy pojawi się post.

Tematy będą różne, a wszystkie pod jednym szyldem - jak spędzić ferie? Notki z poradami będą ukazywać się niezależnie i mają one najwyższy priorytet. Czasami więc może wyjść, że jednego dnia pojawią się aż dwie notki.

W akcji biorą udział Miosza, Shana i Cocalotte - bardzo dziękuję Wam dziewczyny, za Wasze zaangażowanie ^.^

Jutro pojawi się pierwsza notka, zapraszam więc do czytania i komentowania.

Pozdrawiam cieplutko :)!
Lullaby

obrazek: tumblr

8 komentarzy:

 1. Czy do działu chłopcy nie prowadzicie już naboru? Są dwie autorki, Autor, a ja bardzo bym chciała wziąć udział w rekrutacji, jednak to jedyny dział, w którym czuję się najlepiej. Ewentualnie, psychologia, ale widzę, że w tym dziale to pytań nie ma za bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze warto wysłać formularz :). Jeśli okaże się dobry to zostaniesz przyjęta (jeśli jest zbyt dużo autorek to, jeśli tylko zwolni się miejsce, wchodzisz na nie bez rekrutacji).
   Nie ma oficjalnego naboru do działu Chłopcy, jednak, nie ukrywam, że ktoś by się przydał ;).

   Pozdrawiam,
   Lullaby

   Usuń
  2. W takim razie spróbuję swoich sił. : )

   Usuń
 2. ,,Ferie zimowe''. Patrzę przez chwilę zdezorientowana, próbując się zorientować w milionach planów, sprawdzianów, zajęć w mojej głowie. Czym były te ferie? Czy ja coś przegapiłam?
  Aaa, ferie. Dla tych szczęśliwców już trwają. Tylko niektórych czeka jeszcze prawie miesiąc udręki...
  Łączmy się w bólu i wkuwajmy na jutrzejszy sprawdzian...

  OdpowiedzUsuń
 3. Łączę się w bólu i zakuwam na zaliczenie... Też bym chciała mieć ferie, ale niestety, będą tylko jeśli zaliczę sesję w pierwszym terminie ;)
  Mała

  OdpowiedzUsuń
 4. To do pracy dziewczyny, do pracy! Podobno wtedy jest większa satysfakcja z wolnego ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Już połowa moich ferii minęła, a ja dopiero komentuję tę notkę. Cóż, tydzień nad morzem i brak internetu. Czekam na na pewno ciekawe posty :)
  Sophie

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x