sobota, 24 grudnia 2016

Wesołych Świąt!

Nie da się ukryć świątecznego nastroju, który i wita nas w galeriach i pojedynczych sklepikach. Niekiedy i na ulicach widnieją przeróżne, święcące ozdoby. W niektórych miejscach i przystrojone choinki przed domami. Święta dla większości są ściśle powiązane z religią, a niektórzy chyba już traktują to jako tradycje. Bez względu na wszystko, to taki czas, który jednak sprawia, że ludzie się jednoczą i to piękny czas. Także w te dni życzymy Wam spędzenia ich w gronie najbliższych. Porzucenia w te dni internetu, abyście poświęcili go na relacje z rodziną i postarali się zapomnieć o smutkach i zawodach. Niestety pogoda nie zapowiedziała nam śniegu, przynajmniej u mnie go nie ma, jednak nie zaszkodzi życzyć zdrowia. Dla niektórych; tych uczących się - to dni wolne, a nikt nie lubi leżeć w łóżku, kiedy w końcu może robić co chce i ile chce. Dobrze zagospodarowanego czasu, abyście zdążyli wykorzystać te dni. Dużo radości i udanych prezentów; również tych podarowanych. Miłości i ciepła w serduchu, aby podzielić się nim z innymi. Może właśnie w tym roku pusty talerz się przyda?:)


Pozdrawia cała załoga NBS

8 komentarzy:

 1. Trochę spóźnione, ale NAWZAJEM :D Czy dział "uroda" wciąż jest niezajęty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :D. Tak, informacje o tym, że nadal kogoś szukamy do urody są aktualne :). Może masz ochotę spróbować?

   Usuń
 2. Dziewczyny, nadal korzystacie z GG? ~ Pchełka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak, Lullaby również, reszta chyba nie albo dosyć mało.

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. A myślałyście może o przeniesieniu się na Discord? Przy zakładaniu bloga GG było świetną opcją, bo praktycznie każdy miał numer i było po prostu wygodnie ;). Teraz wiele osób i grup, z tego, co zauważyłam, przenosi się na Discord i tworzy własny serwer dla społeczności. Można by też tam przenieść rekrutację, bo z tego, co widzę, forum zdechło, nawet shoutbox. ~ P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałam o tym, przed chwilą patrzyłam na jakiś filmik o tym, ale chyba nie do końca jeszcze rozumiem jak to działa. Coś w typie komunikatora, tak? Ale jak tam miałaby funkcjonować rekrutacja?

   Usuń
  2. Weszłam sobie wlasnie na forum i zaczęłam się zastanawiać, jak wygląda taka rekrutacja :D Czy to jest tak, że oceniacie dziewczyny na jakiejś wspólnej grupie (na gg?), a potem publikujecie werdykt, czy tak po prostu, której przyjdzie do głowy wejsc na forum i akurat zauwazy zgłoszenie, to ocenia? c: Chyba, że to jest tajemnica służbowa, to zrozumiem :'3

   Usuń
  3. Tajemnica :3
   Chociaż forum może dość żywe nie jest to wpadamy na nie właśnie aby zobaczyć czy np. są jakieś formularze. Każda publikuje swoją niezależną opinię i jeśli trzy autorki są pozytywnie nastawione do treści - przyjmujemy na okres próbny.


   Lullaby (której się nie chce logować)

   Usuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x