poniedziałek, 13 września 2010

Pierwsze objawy nadchodzącej miesiączki?


Dziewczyny! Uwielbiam waszego bloga, czytałam go nawet przed skasowaniem, ale nie będę was chwalić (bo tego i tak macie dużo ;).
Chciałam powiedzieć o swoim problemie. Otóż mam lat 14 i jeszcze nie miesiączkuje. Od pewnego czasu (ok. tygodnia) pojawia się u mnie dziwna.. wydzielina. 
Myślałam, że to przed miesiączką, ale przeczytałam, że tamta jest biaława/przeźroczysta a ta moja jest żółtawa. 
Nie czuje żadnych innych objawów, nic mnie nie swędzi, czuje tylko czasem ból w okolicy jajników. Co to może być? 
Dodam jeszcze, że jeszcze wcześniej pojawiało mi się to ale rzadziej i na max. 1 dzień.
Z góry dziękuje ;**

~Lilly

 

Droga Lilly,
każdy organizm jest inny, każda z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jeśli chodzi o opisany przez Ciebie problem, to wydaje mi się, że mogą to być pierwsze oznaki, że będziesz miesiączkować. Jak już wspominałam, każdy organizm jest unikalny, dlatego też wydzielina, która wg schematu powinna być biała czy bezbarwna; u Ciebie jest żółtawa... Jeśli zaś chodzi o bóle jajników to bardzo prawdopodobne jest, że to nie one Cię bolały. Jajniki znajdują się bardzo głęboko w kobiecym ciele i poczucie ich bólu jest spotykanie w rzadkich przypadkach. 
Wiele kobiet nie zdaje sobie po prostu sprawy z tego, że to nie jajniki je bolą tylko np. pęcherz moczowy... Być może Twój ból był na tyle silny, że go poczułaś, jeśli jednak po pewnym czasie nie zniknie on, zalecałabym Ci wybrać się do lekarza, ponieważ żaden organ, nawet jajniki; nie boli, ot tak. Doradzam lekarza, ponieważ jak pisałam- nie muszą to być jajniki. Mam nadzieję, że jednak nie będzie takiej konieczności.
Pozdrawiam,
BallerinaGirl.

BallerinaGirl (18:05)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x