środa, 30 marca 2011

Traktują mnie jak kumpla.

Hej! Mam na imię Emilka i mam 14 lat. Jestem na okresie próbnym i będę odpowiadała na pytania z kategorii Chłopcy. Więc zaczynajmy:
Mój problem jest taki, że żaden chłopak nie widzi we mnie dziewczyny! Dla nich jestem tylko kumplem, gdyż jestem u mnie w szkole najlepsza ze sportu i zdobywam jakieś tam nagrody! Dla mnie się one nie liczą. Gdy próbowałam zmienić to i być taką jak inne, czyli na ich poziomie w sporcie to mnie wyśmiewali! Ja chce być dla nich dziewczyną a nie kolegą, z którym gadają o piłce nożnej itp.
Pomóżcie, co zrobić! ~Stała Czytelniczka


Stała Czytelniczko!
Na początku pamiętaj, że nie musisz ukrywać swoich umiejętności sportowych tylko dlatego, aby podobać się chłopakom! Możesz być dobra w sporcie, ale też być super dziewczyną, z którą warto być. Może twój styl jest zbyt "sportowy" i nie zawsze pokazuje Cię z kobiecej strony. Czasem warto nałożyć coś dziewczęcego i uwydatnić swoje atuty, nawet jeśli uważamy, że to głupie i bez sensu. Jeśli nie wiesz jak się ubrać, aby wyglądać kobieco poczytaj na ten temat w Internecie lub zgłoś się do autorek zajmujących się modą, na pewno chętnie Ci pomogą. Ja polecam sukienki, spódniczki, kolczyki. Co do tego, że płeć przeciwna traktuje Cię jak kumpla to nie sądzę, że to utrudnia sytuację. Możesz to korzystnie dla siebie wykorzystać np. spotkać się z nimi po szkole i pooglądać różne akcje z ostatnich meczy. Czasem zaproponuj wyjście do kina (nudny film można przespać na ramieniu jednego z kumpli:)). Pójdź na plażę, basen. Zabieraj też ze sobą koleżanki, nie musisz ciągle przebywać tylko z chłopakami. Życzę powodzenia.
Em-94

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x