środa, 17 grudnia 2014

Prezenty

Z racji tego, że zbliżają się święta, trzeba zająć się prezentami. W tym roku mam mocno ograniczony budżet i potrzebuje tanich DIY dla rodziny i przyjaciół. Wiem, że są już podobne notki, ale już albo kiedyś wykorzystałam te pomysły, albo mnie nie przekonują. Liczę na w miarę szybką pomoc :)
Pozdrawiam,
Deadflower

Droga Deadflower!
Zastanawiałam się czy odpisać Ci w komentarzu czy stworzyć notkę, stwierdziłam jednak, że powinnam podsumować temat prezentów i jakoś go zakończyć.

Prezent można kupić w sklepie. Wchodzimy, wybieramy to co nam wpadło w oko, płacimy i koniec. Szybko i wygodnie - bo nie zawsze tanio. Mamy również do wyboru możliwość zrobienia prezentu - do tego trzeba jednak inspiracji.

Co do własnoręcznych prezentów można zrobić na prawdę wiele - trampki, koszulki, kolczyki, broszki, krem, ramkę itd. w dziale Zrób to Sama jest ogromna ilość notek, które nawiązują do prac własnoręcznych - można je wykorzystać jako prezent, tu coś zmienić, tam dodać i voila! Gotowe!
Dlatego polecam przejrzeć uważnie spis notek - być może akurat coś wpadnie Ci do głowy.
A teraz moja propozycja na prezenty świąteczne!

Napis:
Może to być jakieś słowo charakterystyczne dla tej osoby, bądź jej imię. Jak zrobić taki napis? Zapraszam po instrukcje tutaj. Poniżej parę inspiracji:


Szalik:
Jak wiadomo święta są zimą, a zimą jest zimno. Dlatego szalik byłby świetnym prezentem, a szalik własnoręcznie zrobiony - jeszcze lepszym. Tutaj znalazłam filmik, który może pomóc Ci stworzyć ten prezent.

 

Notatnik, Kalendarz:
Po świętach zbliża się kolejny rok, każdy będzie potrzebował kalendarza.
Szybko możesz zrobić coś sama - a prezent będzie bardzo przydatny.
Tutaj polecam przeczytanie notek:

Dobrze, myślę, że teraz pozostało mi nic innego jak podać linki do notek, które już powstały, bo którego pomysłu nie wymyślę, został już opisany. Być może nasze czytelniczki coś wymyślą:

- ciata i ciasteczka - kilka przepisów w Spisie Notek działu Zrób to Sama
- krem

Jak widzicie tych notek odnośnie prezentu powstało wiele i nie ma sensu ich powtarzać, dlatego inspirujcie się nimi i twórzcie własne prezenty dla najbliższych! Chyba zostały tutaj opisane wszystkie możliwe własnoręczne prezenty.
Pozdrawiam,
Miosza.

3 komentarze:

 1. Notka poniżej apropo zdjęć jako prezent - nawet to może być prezentem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietna notka, dziękuję za ten filmik z szalikiem bo długo go szukałam :*
  Lila

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przydatna notka, kilka pomysłów z niej lub podanych postów chętnie wykorzystam.

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała prudence. z Panda Graphics. Credits: x | x